Dziennik wdzięczności
Chcesz każdego dnia czuć się bardziej szczęśliwym? Zacznij od prostego ćwiczenia, które nauczy Cię jak odczuwać wdzięczność.
Dziękuj za wszystko co Ci przyjdzie do głowy.
Nawet za rzeczy pozornie drobne i mało znaczące. Naucz się dziękować za rzeczy negatywne. Odnajdź w każdej z nich pozytywną lekcję dla siebie. Nawet, jeśli przytrafiło Ci się coś, co według Ciebie nie zasługuje na wdzięczność, postaraj się znaleźć w tym dobre strony. Daj więc sobie szansę i zacznij być wdzięczny już dzisiaj.
Marta
Dziękuję za piękno ludzi, którzy mnie otaczają. Dostrzegając Boga w nich, dostrzegam go w sobie.
Marta
Dziękuję Ci Boże za ciężki dla mnie dzień, ze wspaniałym jego zakończeniem, które Ty mi zafundowałeś. Kocham Cię Tato!!!!
Taisja
Dziś dziękuję za `piękne osoby, które słyszą głos Ducha świetego i tworzą Jego piękne dziela na ziemi, takie jak Boska Serotonina! Dziękuję Aniu i Asiu, za waszą wiarę i jej wyniki! To dopiero poczatek :) Ściskam Was, Taisja :)
Darek
Dziękuję za możliwość wykonania masażu :)
Zakochany
Dziękuję Panu że dzisiaj zdjął kajdany Najważniejszej dla mnie Osobie :)
Joanna
Dziękuję dziś za moje cierpienie, przez znoszenie trudnych rzeczy w moim życiu, które nie zostały naprawione bo dzięki temu staje się drogą do zbawienia dla innych. Moje porażki, grzechy, dzięki takiej właśnie przeszłości mogę pomagać innym ludziom :)
Gwidon
Dziękuję za moją żonę, każdego dnia zachwycam się nią coraz bardziej :)))
Marta
dziękuję za to że żyję tu i teraz...


Twój wpis do dziennika wdzięczności:


person_outline
mode_edit