Autorki fiszek Boska Serotonina

Boska Serotonina »
Joanna

Działam na rzecz promowania edukacji seksualnej. Jako trenerka komunikacji motywuje ludzi do budowania świadomych relacji opartych na otwartości i zrozumieniu własnych potrzeb. Sprawiam, że metamorfozę przechodzi również życie intymne w związku, które nabiera nowego smaku i blasku. Od lat doświadczona również w bojach biznesu specjalistka od zasobów ludzkich. Jako Strateg i Wizjoner mam niezwykły dar wyczuwania tego co w człowieku najpiękniejsze i najcenniejsze. Potrafię to zwerbalizować i przekazać – bezpośrednio, ale subtelnie. Uwielbiam stanąć na wysokości każdego scenicznego wystąpienia całą sobą, uśmiechnięta i spontaniczna. W łatwy sposób zasilam swoją energią plany i pomysły innych. Dialog jest dla mnie wartościowym źródłem informacji.

Prywatnie panna na wydaniu. Mam za sobą kilka nieudanych związków. Popełniłam błędy i wyciągnęłam z nich wnioski. Już wiem, że zdrowy związek zaczyna się od nas samych. W naszym wnętrzu są wszystkie pytania i wszystkie możliwe odpowiedzi.

MOJA MISJA:

Przeprowadzam ludzi do wolnych i czystych relacji
opartych na dojrzałej miłości.


TALENTY MOTYWACYJNE: Strateg, Komunikatywność, Wizjoner, Elastyczność, Aktywator

TALENTY DUCHOWE: Wiara, Mądrość, Przewodnictwo

JĘZYK MIŁOŚCI: Słowa uznania (Wyrażenia afirmatywne)

Anna
Swoją wiedzą i doświadczeniem służę małżeństwom w kryzysie. Od lat działam jako trener rozwoju osobistego. Przez wiele lat byłam także dyrektorem zarządzającym i motywującym. W momentach kryzysu potrafię przejąć kontrolę nad sytuacją i podejmować racjonalne decyzje.

Mam zdolności przewodzenia ludziom. Sfokusowana na cel, uwielbiam planować i finalizować. Największą wartością jest moja dokładność i precyzja oraz dbałość o szczegóły. Otwartość i wrażliwość sprawia, że jestem gotowa podjąć nowe wyzwania.

Z wykształcenia jestem chemikiem, ale z moimi talentami nie zapowiadałam się na doskonałego naukowca. Wzór chemiczny hormonu szczęścia C10H12N2O cały czas przypomina mi, że w życiu liczy się przede wszystkim radość.Prywatnie jestem żoną troskliwego męża, który jest moim kompanem w drodze i potrafi mnie rozśmieszyć do łez. Żyję w dynamicznym małżeństwie, pełnym kontrastów. Już 17 lat razem a w tym 2 lata przerwy. Nasz związek przeżywał kryzys, ale postanowiliśmy być razem, zacząć wszystko od początku i zrobiliśmy to na serio. Wyszłam za mąż ponownie- za tego samego męża

MOJA MISJA:

Przewodzenie ludziom do radosnego i spokojnego życia
w zgodzie z wiarą.


TALENTY MOTYWACYJNE:

  • Poważanie,
  • Maksymalista,
  • Ukierunkowanie,
  • Bliskość,
  • Dowodzenie

TALENTY DUCHOWE:

  • Wiara,
  • Administracja,
  • Mądrość,

  • JĘZYK MIŁOŚCI: Drobne przysługi (Czyny miłości)Jesteśmy otwarte na różne formy współpracy o ile są    zgodne z naszymi wartościami. Jeśli My pasujmy Tobie, a Ty nam na pewno będziemy zadowoleni. We współpracy z nami warto użyć jako zachęty uśmiechu i sushi (we wszelkiej postaci), mamy absolutnego bzika na tym punkcie.


Poznajmy się »